Iz udruženja
Počela isplata uskrsnice od 50€ i za penzionere koji podižu hrvatsku penziju u Srbiji
- Detalji
- Banija Online
- Novosti
- 1835

ZAGREB - Državnu uskrsnicu od 50 eura ove godine će dobiti svi penzioneri koji ostvaruju penziju u Hrvatskoj. Isplata je počela 15. aprila, a leže i na račune penzionera koji podižu svoje penzije u Srbiji.
Vlada Hrvatske će svim penzionerima do kraja aprila isplatiti uskrsnicu.
Dobiće ih svih oko 1,2 miliona korisnika hrvatskih penzija, kao i više od 18.000 korisnika nacionalne naknade za starije osobe.





"Zavičajno udruženje Banijaca, potomaka i prijatelja"